Genel

Keçeden Süsler

Keçeden süsler yapmak artık çok daha kolay

Keçeden süsler yapmayı kim sevmez ki? Ama biz keçeden neler yapabileceğimizden bahsetmeden önce biraz keçeden bahsedelim. Keçe bilinen en eski tekstil ürünü olarak geçiyor. Keçenin tarihi ne kadar eskiye dayalı olsa da hala yaygın bir kullanıma sahiptir. Aynı zamanda keçe kolay deforme olmaz ve uzun ömürlü kullanım için harika bir seçimdir. Isıya ve neme dayanıklı olan keçe tüm yüzeylerde de kullanıma uygundur. Keçenin uzun ömürlü olması birçok alanda kullanımını arttıran bir etkendir.
Zaman ilerledikçe keçenin kullanım alanları artıyor bu sebepten günümüzde keçe çok çeşitli kullanıma sahiptir. Tekstil, moda, hediyelik eşya, el işi vb. gibi birçok malzeme yapılırken keçe kullanılır. Keçe kullanımı gün geçtikçe artıyor bu yüzden farklılaşmak çok önemlidir. Keçe kullanarak yapabileceğiniz birçok şey vardır bunlardan bazıları şunlardır:

  • Kitap ayıracı
  • Kalemlik
  • Buz dolabı süsü
  • Doğum günü hediyeleri
  • Çocuklar için keçeden harfler
  • Çocuklar için keçeden sayılar
  • Broş

kece satın al

Keçe kullanarak yukarıda maddelediklerimizi ve istediğiniz süsleri yapmanız mümkündür. En önemlisi de keçe kullanarak yapmayı düşündüğünüz çoğu şeyi yapabilirsiniz. Keçeden süsler yapmak hem çok eğlenceli hem de çok basittir. Hem yaparken güzel vakit geçirebilirsiniz hem de ticarete dönüştürebilirsiniz.

Örneğin, keçe kullanarak kendi isminizi yazabilirsiniz ayı zamanda istediğiniz kelimeleri de yazabilirsiniz ve onları iğne iplik kullanarak süsleyebilirsiniz. Süslediğiniz harfleriniz tamamlandığında onları birleştirip istediğiniz yere asabilirsiniz. Aynı şeyler etkinler için de geçerlidir. Örneğin çocuğunuzla vakit geçirmek istiyorsanız, keçeden sayılar , hayvanlar veya harfler yapmak ikiniz için de harika olacaktır. Hem çocuğunuz sayıları, alfabeyi öğrenir hem de ince motor yeteneklerini geliştirmiş olur.

kalın kece kumas

Keçeden Minik Süsler

Yetişkinler için de eğlencelidir. Keçeden cüzdan yapması da eğlenceli bir etkinliktir. Cüzdanınızın yapımı bittikten sonra kendi tasarımınız olan keçe süsleri ile cüzdanınızı süslemek sizi çok mutlu edecektir. Bittikten sonra kendi yaptığınız cüzdanınızı kullanmak sizin için harika bir deneyim olacaktır. Son zamanlarda keçe broş yapmak için de kullanılıyor. Seçtiğinizin kıyafetinizin rengine ve modeline uygun kendi tasarımınız olan broşu yapmaya ve takmaya ne dersiniz? Broş yapımını daha önce anlatmıştık. Keyifli bir süre sonucunda kendi broşunuzun yapımı bittikten sonra, onu kullanmaya ve yapımını arkadaşlarınıza anlatmaya ne dersiniz?
Yukarıda da bahsettiğimiz gibi keçeden süsler her şeyin üzerine kullanılır. Örneğin bir çanta mı yaptınız, keçeden süsler ile onu kendi tarzınıza göre süsleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir