17 yıllık deneyimi ile toptan keçe imalatçısı Keçe dünyasında aradığınız tüm keçe renkleri ve keçe çeşitlerini bulabilirsiniz. Üstelik numuneye özel toptan keçe üretimi seçenekleri ile.

Ürün Çeşidiİnce KeçeKalın Keçe, Yapışkanlı Keçe
Kalınlık: 1 mm ‘den 10 mm’ye kadar
Ebatlar: *Tüm Ebatlar
Renkler: *Tüm renkler ve tonlar

*İstenilen ebat ve renklerde veya numuneye özel üretim yapılabilir.

  Toptan keçe bireylerin ve firmaların sıkça merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bu duruma paralel olarak belirtmek gerekir ki her malzemede olduğu gibi keçe alımlarında da toplu uygumalar da fiyat daha uyguna gelmektedir. Fiyat performans açısından kaliteli malzemeye erişmek için Keçe Dünyası ile iletişime geçebilirsiniz.

  Keçenin kullanım alanının son derece çeşitli olmasından hareketle toplu alımlar sıkça tercih edilmektedir. Tekstil sektörü gibi daha birçok sektörde toptan keçe alımları gerçekleşmektedir. Özellikle fabrikalar toplu bir şekilde keçe satın alma işlemini cazip buluyor ve siparişlerini toplu olarak gerçekleştiriyorlar. Bu noktada Keçe Dünyası olarak donanımlı bir süreç yönetmekteyiz.

  Keçe kullanım miktarı fazla olan işler ile ilgilenen kişiler için de toplu bir şekilde keçe alımı yapmak her zaman daha ekonomiktir diyebiliriz. Toplu keçe satan Keçe Dünyası olarak memnuniyetinizi esas alarak ilerliyoruz. Toptan keçe noktasında Keçe Dünyası olarak tüm sorularınıza cevap bulmaya hazırız.

   Toptan keçeye ihtiyaç duyulan sektörler ve bireyler şu şekilde sıralanabilir;

  • Tekstil fabrikalarında
  • Yer kaplaması uygulamaları
  • Tasarım ve hobilerinizde

  Toptan Keçe Üretimi

  Toptan keçe üretimi de en az keçe alımı kadar merak edilmektedir. Özellikle belirtmek gerekir ki keçenin hiçbir kaynakta ilk kullanım tarihi belli değildir ama dünya da ilk kez Türkler tarafından kullanıldığı bilgisi vardır. Günümüzde gelişen teknolojiye paralel olarak keçe üretimi noktasında son teknoloji ürünleri kullanılmaktadır. Bu bağlamda toptan keçe alımları ve satımları son hız devam etmektedir. Her koşulda kullanılan keçeleri satın almak için Keçe Dünyası ile iletişime geçebilirsiniz.Toptan keçe satın almayı düşünen ve almak isteyen tüketiciler firma noktasında detaylı bir araştırmaya girmiştir. Keçe Dünyası olarak yer aldığımız bu süreçte müşterilerin memnuniyetine paralel olarak çalışma gerçekleştirmekteyiz. Toptan keçe satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli madde, iyi bir yerden alındığından emin olunmasıdır.

  Geniş kullanım alanı olan keçelerin üretiminde en önemli nokta, kullanılan yün elyafları seçerken keçeleşme özelliği yüksek olan yün elyafların seçilmesidir diye belirtmek gerekmektedir. Bu bağlamda keçe üretiminde ister geleneksel ister fabrikasyon olsun ilk olarak koyun yünü olmak üzere tavşan yünü, keçi kılı, deve tüyü ve tiftik kullanılmaktadır. Keçe Dünyası olarak yer aldığımız bu süreçte tüm detaylara dikkat etmekteyiz. Toptan keçe üretim sürecinde yün türü seçildikten sonra seçilen yünler harmanlanır ve hazır hale getirilir. Hazırlanılan yün hasır üzerine serpilir ve tepme aşaması uygulanır. Aynı zamanda tepme aşaması uygulandıktan sonra pişirme aşaması uygulanır ve son aşama da kurutma aşamasıdır. Keçe Dünyası olarak yer aldığımız bu süreçte tüm üretim aşamaları tamamlandıktan sonra keçe hazır hale gelir.  Toptan keçe alımında tercih edeceğiniz firmamız sizler için memnuniyet esaslı çalışmalar gerçekleştirecektir. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.